Літні канікули у Польщі

Літня школа польської мови у Варшаві - прекрасна можливість вивчити мову і познайомитися з багатою культурою Польщі, як для найменших, так і для майбутніх студентів. Програма ідеально підходить для школярів і абітурієнтів, які планують навчання в Польщі і хочуть ближче познайомитися з країною і її культурою, паралельно вивчаючи мову і досліджуючи місто. Для учасників літньої школи передбачені усі можливості для вивчення польського: класичне і інтерактивне зайняття, тематичні екскурсії, конверсації, позакласне зайняття, а також занурення в мовне середовище у вільний час.

Окрім мовних курсів, учасників чекає насичена культурна програма, участь в польському клубі кіно і веселих заходах школи. Зайняття проходитиме на базі учбових класів школи польської мови, які знаходяться в історичних центральних районах Варшави. Учасники літньої школи зможуть насолоджуватися прекрасними видами старовинних вулиць і відчути дух польського міста навіть по дорозі на навчання.

Учасників літньої школи польської мови чекають досвідчені викладачі, навчання в невеликих групах, приємна і невимушена атмосфера на зайнятті, цікаве супроводження вільного часу. Відвідування Польщі, однієї з найкрасивіших країн ЄС, що швидко розвиваються, під час літніх канікул, зарядить Вашу дитину позитивними емоціями і мотивацією для зростання і розвитку.

ЛІТНІЙ МОВНИЙ ТАБІР У ВАРШАВІ

Програма розрахована для дітей і молоді 13 - 17 років з різним рівнем знання польської мови. У мовній школі приємна і невимушена атмосфера, а це кращий спосіб для комфортного вивчення мови і, в той же час, відпочинку під час канікул. Викладацький колектив ретельно підібраний з досвідчених учителів з відповідною освітою, досвідом роботи, зацікавленістю в роботі і особистими якостями.

Зайняття. Зайняття проводиться в групах по 6-8 чоловік. Групи поділені з урахуванням віку і рівня знання мови. Курс грунтується на авторській програмі, розробленій методичним колективом школи, і має на увазі індивідуальний підхід до кожного учня. Зайняття в невимушеній атмосфері розвиває такі мовні навички, як: сприйняття на слух (аудіювання), навички комунікації, граматика, читання, лист. У перший день зайняття з учнями буде проведено тестування і розподіл на групи. Після закінчення курсу кожен учасник отримає сертифікат від мовної школи.

Додатково передбачені заняття-конверсації - це тематичне зайняття, завданням якого є спілкування. Викладач відпрацьовує з учнями корисні словосполучення, мовні звороти, граматичні конструкції по заданій темі. Практикується навичка ведення дискусії і діалогу. По суботах в школі проводиться фонетичне зайняття.

Зразкова програма екскурсій і культурно-розважальних заходів :

прогулянка по Старому Місту - "наймолодшому" в Європі;

знайомство з бізнес-центром Варшави;

музей Коперника (Centrum Nauki Kopernik) - місце, де наука перестає бути нудною теорією, а стає цікавою грою;

прогулянки по парках Варшави (Łazienki Królewskie або Pałac w Wilanowie);

музей історії Польських Євреїв (Muzeum Historii Żydów Polskich) - один з найсучасніших музеїв Європи, відкрив свої двері в 2013 році. Перший польський музей, що отримав Нагороду EMYA. У музеї знаходиться цікава експозиція з впровадженням сучасних технологій;

відвідування ранчо школи Mazovia Country Club (катання на конях, пікнік);

на вибір відвідування 2-х музеїв (Zamek Królewski, Muzeum Narodowe, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Wojska Polskiego, Pałac Kultury i Nauki);

оглядова екскурсія Стадіону;

парк батутів;

вечори в польському клубі кіно.

Учні знаходяться під наглядом педагога-опікуна упродовж усього дня, в гуртожитку піклуватися про учнів буде працівник адміністрації. У вартість програми входить: 20 учбового зайняття в тиждень (польський або англійський), 8 учбових годин конверсаційних зайнять, 8 учбових годин фонетичних майстер-класів, учбові матеріали, тест на визначення рівня знання мови, сертифікат про закінчення курсу, щоденна культурна програма, що включає відвідування найбільш популярних і відомих місць і музеїв, проживання, харчування (сніданок і обід), супровід опікун група, щоденний супровід куратор-екскурсовод, зустріч і трансфер з/до аеропорт, вокзал Варшава сім-карта польський оператор, проїзний квиток для учасників школи.

Усі екскурсії і вхідні квитки включені у вартість програми

Проживання

Школа пропонує проживання в комфортабельному гуртожитку в центральній частині міста (р-н Мокотув). Розташування в кімнатах на 2-3 місця з доступом до інтернету і усіма необхідними меблями. Надається постільна білизна. У гуртожитку учасники школи знаходяться під постійним наглядом працівника адміністрації. При поселенні учасники розподіляються за віком і статтю. Приклади двомісного розміщення нижче у фотогалереї. Додаткові витрати:

Бронь місця - 1950 грн

Вечері - приблизно 300 злотих

Проїзд/переліт до Варшави і назад

Кишенькові витрати - приблизно 400 злотих

 

Точки продажу:

Місто Номера телефонів: Адреса
Житомир +38 063 804 01 52 вул. Покровська, буд. 73
Селідово +380507573547 (Viber), +380931686001 ул.Солнечная, 17
Костянтинівка +38 ‎095 878 52 24 ‎/ +38 096 171 33 00 пр-т Ломоносова, 115
Вінниця +38 067 223 40 60 вул. Грушевського, буд. 7
Херсон +380632184493, +380501907194, +380963241722 м.Херсон, вул. Миру, б. 18, оф. 39
Добропілля +380502653171 (Viber) вул. Банкова, 47
Луцьк +380674391427, +380506787419 проспект Волі, 1-Б, 2-й пов., оф. 20
Харків +380507580958 (Viber, Wats app) +380977415655 Гімназійна набережна 18-А, оф. 310 (метро Гагаріна)

Ліцензія міністерства соціальної політики